Paslaugos

Teikiamos paslaugos

APTARNAVIMAS

UAB ,,Lamberta“ aptarnauja beveik 200 objektų šildymo ir karšto vandens, vėdinimo sistemas Klaipėdos mieste ir regione. Tai ir biudžetinės įstaigos, privačios patalpos bei biurai, daug daugiabučių gyvenamųjų namų. Įmonė turi gamybinę bazę, transportą, visą darbui būtiną inventorių ir įrangą. Įmonė turi savo dispečerinę ir gali užtikrinti avarinės tarnybos paslaugas naktimis bei išeiginėmis dienomis. Aptarnavimo padalinyje dirbantys šilumininkai aprūpinti gerom ryšio priemonėm, darbo operatyvumui didinti.

MONTAVIMAS

UAB ,,Lamberta“ didžiausias apimtis turintis montavimo padalinys montuoja šiuolaikines šildymo sistemas, katilines ir pilnai automatizuotus šilumos centrus, pastatų šildymo, karšto vandens ir vėdinimo sistemas. Aukšta darbuotojų kvalifikacija ir patirtis, kokybiškas ir greitas darbas leidžia dirbti didelės apimties objektuose. Didžiuojamės prisidėję prie tokių objektų kaip Klaipėdos Silberauto, Autoaibės , Vėtrungės klinikos, daugiabučių komplekso Dangės Vingis Klaipėdoje įrangos darbų.

ŠILUMOS TIEKIMAS

UAB „ Lamberta“ tiekia šilumą ir karštą vandenį iš 5 katilinių. Taip pat įmonė eksploatuoja virš 40 katilinių, prklausančių kitiems ūkio subjektams . UAB ,,Javinė“ patalpose esanti garo katilinė tiekia garą produkcijai gaminti.